94. Paweł Lubiński, Sen, 2017

1. Opis pozycji: olej/płótno, 50x40cm
2. Cena wywoławcza: 800
3. Cena końcowa: 800

SKU: abcf0df5c18b Kategoria: Product ID: 23901