Strona głównaXII Aukcja Sztuki94. Paweł Lubiński, Sen, 2017 94. Paweł Lubiński, Sen, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 50x40cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 800 SKU: abcf0df5c18b Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23901