Strona głównaXIII Aukcja Sztuki94. Katarzyna Wysocka, bez tytułu, 2021 94. Katarzyna Wysocka, bez tytułu, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 2400 SKU: 6e0d0d26b97f Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24289