Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki94. Anna Tajak, Zima, 2021 94. Anna Tajak, Zima, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 110 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 2800 SKU: 92af523240e7 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24068