Strona głównaXII Aukcja Sztuki93. Tomasz Sętowski, Ikona czasu 93. Tomasz Sętowski, Ikona czasu Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akwaforta E/A, 46,5×28,5cm, sygnowana ołówkiem wokół ‘T.Sętowski Ikona czasu akwaforta E/A’ 2. Cena wywoławcza: 2200 3. Cena końcowa: 2400 SKU: 08c2361bac51 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23899