93. Leon Tarasewicz, bez tytułu, 1981

1. Opis pozycji: olej / płótno, 100 x 125 cm
w oprawie: 113 x 125 cm

Oprawa autorska stanowi integralną część obrazu
sygnowany i opisany na odwrocie: L.Tarasewicz|19 VII.|81. BLPWEK|
Praca posiada certyfikat autentyczności
2. Cena wywoławcza: 45000
3. Cena końcowa: 85000

SKU: b34e2c225073 Kategoria: Product ID: 24467