Strona głównaWarsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki93. Katarzyna Korytkowska, Sailing Flowers 93. Katarzyna Korytkowska, Sailing Flowers Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 50 x 60 cm, 78 x 88 cmdołączony certyfikat autora 2. Cena wywoławcza: 1400 3. Cena końcowa: 1700 SKU: 9f685251920d Kategoria: Warsaw Art Promotion IV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23686