Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki93. Jan Dubrowin, “Śnieżynka”, 2023 93. Jan Dubrowin, “Śnieżynka”, 2023 Opis pozycji: olej, płótno, 100×50 cm Cena wylicytowana: 0 Cena wywoławcza: 3000Estymacja: 4500 – 5500 SKU: 81f8912cddee Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26616