92. Henryk Musiałowicz, Reminiscencje, 1984

1. Opis pozycji: olej, płyta, 65 x 56

sygnowany p.g.: MUSIAŁOWICZ, sygnowany i opisany na odwrociu:Z CYKLU:’REMINISCENCJE’|1984| MUSIAŁOWICZ|65 x 56|
2. Cena wywoławcza: 13000
3. Cena końcowa: 18000

SKU: c2a844786c0c Kategoria: Product ID: 24862