Strona głównaWarsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki92. Henryk Musiałowicz, Reminiscencje, 1984 92. Henryk Musiałowicz, Reminiscencje, 1984 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płyta, 65 x 56 sygnowany p.g.: MUSIAŁOWICZ, sygnowany i opisany na odwrociu:Z CYKLU:’REMINISCENCJE’|1984| MUSIAŁOWICZ|65 x 56| 2. Cena wywoławcza: 13000 3. Cena końcowa: 18000 SKU: c2a844786c0c Kategoria: Warsaw Art Promotion VII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24862