Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki91. Wiktor Jackowski, “Samochód II”, 2022 91. Wiktor Jackowski, “Samochód II”, 2022 Opis pozycji: olej, płótno, 46×46 cm Cena wylicytowana: 0 Cena wywoławcza: 1900Estymacja: 2500 – 3500 SKU: a8d37e5af4d4 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26612