91. Tomasz Sętowski, Zegarmistrz światła

1. Opis pozycji: akwaforta, papier, 67 x 49 cm

sygnowana ołówkiem : TSętowski, pośrodku opisany: „Zegarmistrz światła”, w p.d.: „akwaforta EA”
2. Cena wywoławcza: 2500
3. Cena końcowa: 2500

SKU: 1d69ab1b3341 Kategoria: Product ID: 25101