Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki91. Marek Rużyk, Early Afternoon, 2020 91. Marek Rużyk, Early Afternoon, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 60x50cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 2200 SKU: 56c16db7fb8a Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23394