Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki90. Stanisław Baj, Rzeka Bug , Lato 2020, 2021 90. Stanisław Baj, Rzeka Bug , Lato 2020, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 40 x 60 cm sygnowany i opisany na odwrociu: Stanisław Baj, Rzeka Bug Lato 2020, 2021 2. Cena wywoławcza: 6000 3. Cena końcowa: 16000 SKU: 8785008653c1 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24061