90. Stanisław Baj, Rzeka Bug , Lato 2020, 2021

1. Opis pozycji: olej,płótno, 40 x 60 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: Stanisław Baj, Rzeka Bug Lato 2020, 2021
2. Cena wywoławcza: 6000
3. Cena końcowa: 16000

SKU: 8785008653c1 Kategoria: Product ID: 24061