90. Rajmund Ziemski, ‘Pejzaż’, lata 50. XX wieku

1. Opis pozycji: olej, płótno, 52×67 w świetle oprawy, 92×77 w oprawie

sygnowany l. d. róg. Do wylicytowanego dzieła zostaną dodatkowo dołączone 2 katalogi z wystawy w Domu Aukcyjnym Polswissart.
2. Cena wywoławcza: 25000

SKU: bc2692b92daf Kategoria: Product ID: 26107