Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki90. Henryk Opałka, Ku zjednoczeniu, niedatowany 90. Henryk Opałka, Ku zjednoczeniu, niedatowany Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: litografia / papier 1/1059 x 73 cmpraca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 900 SKU: 9239577cf5a8 Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22880