Strona głównaXII Aukcja Sztuki90. Anna Maciejewska, Portret, 2018 90. Anna Maciejewska, Portret, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100x100cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 0 SKU: 46f160d9a1b7 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23893