Strona głównaKolekcjonerska Aukcja Sztuki9. Włodzimierz Pawlak, Dziennik, 2020 9. Włodzimierz Pawlak, Dziennik, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 13×18 cm 2. Cena wywoławcza: 4500 3. Cena końcowa: 6000 SKU: 75222408c75c Kategoria: Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22521