Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki9. Waldemar Marszałek, Dobór naturalny 9. Waldemar Marszałek, Dobór naturalny Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 70 x 50 cm 2. Cena wywoławcza: 7000 3. Cena końcowa: 7500 SKU: 027a8fb96915 Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23929