Strona głównaWarsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki9. Tomasz Sętowski, Niezwyciężony 9. Tomasz Sętowski, Niezwyciężony Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akwarela / piórko / karton, 22,5 x 32,5 cm w oprawie 46 x 58 cm Sygnowwany l.g:T. Sętowski ‘Niezwyciężony” 2. Cena wywoławcza: 4000 3. Cena końcowa: 11000 SKU: c9568c789a77 Kategoria: Warsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24306