Strona głównaWarsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki9. Marzena Machaj, Blaski i cienie, 2022 9. Marzena Machaj, Blaski i cienie, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 80 x 130 cm 2. Cena wywoławcza: 6000 3. Cena końcowa: 10000 SKU: 38d6b5fcc43d Kategoria: Warsaw Art Promotion IX Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25403