9. Jan Bonaventura Ostrowski, Toskańska dziewczyna, 2019

1. Opis pozycji: olej/płótno, 60×70 cm
2. Cena wywoławcza: 1500
3. Cena końcowa: 3600

1}

SKU: 7c099e68d177 Kategoria: Product ID: 21794