Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki9. Helena Stiasny, Pejzaż romantyczny, 2016 r. 9. Helena Stiasny, Pejzaż romantyczny, 2016 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno 103 x 93 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno 103 x 93 cm SKU: ea33edb07366 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20450