Strona głównaXIV Aukcja Sztuki9. Eliza Piechnik, Monopoli a mare, 2021 9. Eliza Piechnik, Monopoli a mare, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej / akryl / kredka / płótno, 60 x 60 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 0 SKU: b14bf5dab30d Kategoria: XIV Aukcja Sztuki Product ID: 24531