Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki89. Roman Opałka, bez tytułu, niedatowany 89. Roman Opałka, bez tytułu, niedatowany Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: węgiel/papier, 23 x 32,3 cmsygnowany R.OPAŁKApraca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 2500 3. Cena końcowa: 2500 SKU: 50dd91699610 Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22878