Strona głównaXII Aukcja Sztuki89. Katarzyna Środowska, Patrząc w dal, 2020 89. Katarzyna Środowska, Patrząc w dal, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100x100cm 2. Cena wywoławcza: 1800 3. Cena końcowa: 1900 SKU: 65ff7b8c34bd Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23891