89. Elżbieta Boukourbane, Lato I, 2021

1. Opis pozycji: olej płótno,80×100

sygn.l.d.E.BOUKOURBANE
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1600

SKU: d6c592b57d79 Kategoria: Product ID: 24690