Strona głównaXIV Aukcja Sztuki89. Elżbieta Boukourbane, Lato I, 2021 89. Elżbieta Boukourbane, Lato I, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej płótno,80×100 sygn.l.d.E.BOUKOURBANE 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1600 SKU: d6c592b57d79 Kategoria: XIV Aukcja Sztuki Product ID: 24690