Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki89. Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice, Białe schody, 2017 89. Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice, Białe schody, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl, płótno, 115 x 115 cm sygn. l.d.: ‘Adam Wątor 2017’ oraz opisany na odwrocie 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 0 SKU: e1d7f404fb02 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25813