88. Tomasz Poznysz, ‘Szczęśliwy skrzypek ze szklanką wina’, z cyklu ‘Pod skórą’, 2020

1. Opis pozycji: olej, płótno, 70×90

sygnowany na odwrociu
2. Cena wywoławcza: 7000
3. Cena końcowa: 9000

SKU: ee8cc674ba95 Kategoria: Product ID: 26103