Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki88. Maciej Czyżewski, “Havana Club”, 2023 88. Maciej Czyżewski, “Havana Club”, 2023 Opis pozycji: olej, płótno, 100×81 cm Cena wylicytowana: 0 Cena wywoławcza: 5000Estymacja: 5500 – 6500 SKU: 26609a89e846 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26606