Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki88. Jan Szczepkowski, Asleep V, 2019 88. Jan Szczepkowski, Asleep V, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 65x81cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 18d05a3a7e12 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23388