Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki87. Henryk Opałka, Dynamica I, niedatowany 87. Henryk Opałka, Dynamica I, niedatowany Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: litografia / papier 2/1363 x 79 cmpraca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 800 SKU: 2a2de402ed98 Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22874