87. Edward Dwurnik, Kontrabasista, 2018

1. Opis pozycji: akryl / płótno, 13 x 18 cm
w oprawie 39 x 43, 5 cm

sygnowany i datowany u góry.: 2018 E.Dwurnik,
sygnowany opisany na odwrociu: 2018 |E.DWURNIK
Praca posiada certyfikat autentyczności
2. Cena wywoławcza: 5000
3. Cena końcowa: 14000

SKU: bc200073e686 Kategoria: Product ID: 24456