Strona głównaXIII Aukcja Sztuki87. Barbara Kolasińska, bez tytułu, 2021 87. Barbara Kolasińska, bez tytułu, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 65 x 81 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 29d139091091 Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24276