87. Anna Lasota, Whippet II, 2020

1. Opis pozycji: olej/płótno, 60×50 cm
2. Cena wywoławcza: 900
3. Cena końcowa: 900

SKU: 55ba3c85c0ac Kategoria: Product ID: 24686