86. Stanisław Zamecznik, Rudobrody, 1966

1. Opis pozycji: offset/papier 58,5 x 81
stan zachowania: plakat po profesjonalnej konserwacji. Uzupełnienie i retusz 3 ubytków, ślady dawnego składania
2. Cena wywoławcza: 2500

SKU: 63d34a10cb7a Kategoria: Product ID: 23226