86. Katarzyna Karpowicz, Powitanie, 2017

1. Opis pozycji: olej,płótno,120x130cm

sygnowany p.d Kat.Karpowicz 17 K
sygnowany i opisany na odwrociu;Katarzyna Karpowicz, Powitanie 120×130,olej/płótno, 2017
2. Cena wywoławcza: 12000
3. Cena końcowa: 17000

SKU: 9c2233d0c511 Kategoria: Product ID: 24055