86. Janusz Rafał Głowacki, Gwiazdozbiór poczwórnej spirali, 2019

1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 60 cm

sygnowany i opisany na odwrociu: ‘GWIAZDOZBIÓR POCZWÓRNEJ SPIRALI| J.R.GLOWACKI|2019 |
2. Cena wywoławcza: 10000
3. Cena końcowa: 14000

SKU: 869e63d578fb Kategoria: Product ID: 25561