Strona głównaWarsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki86. Daniel Pielucha, Thanatos, 2021 86. Daniel Pielucha, Thanatos, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej / płótno, 60 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 10000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 8e7c6c8917d6 Kategoria: Warsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24454