Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki84. Piotr Starościc, “Trans”, 2023 84. Piotr Starościc, “Trans”, 2023 Opis pozycji: olej, płótno, 30×30 cm Cena wylicytowana: 0 Cena wywoławcza: 3600Estymacja: 6000 – 8000 SKU: 8981d949cb33 Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26598