84. Jarosław Modzelewski, Pan z psem, 2021
1. Opis pozycji: tempera jajowa,płótno, 110×130 cm
sygnowany i opisany na odwrociu;Jarosław Modzelewski, Pan z psem, 110×130, tempera jajowa
2. Cena wywoławcza: 30000
3. Cena końcowa: 38000