Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki83. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 07 II – 17 II 2015 83. Włodzimierz Pawlak, Dziennik 07 II – 17 II 2015 Opis pozycji: olej , płótno 24×18 Cena wylicytowana: 12 000 Cena wywoławcza: 8000Estymacja: 12000 – 16000 SKU: 7a19a5097bbf Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26596