Strona głównaXIV Aukcja Sztuki83. Tomasz Deluga, bez tytułu, 2012 83. Tomasz Deluga, bez tytułu, 2012 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej / płótno, 100 x 140 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 4000 SKU: a422d3e70497 Kategoria: XIV Aukcja Sztuki Product ID: 24679