83. Tomasz Deluga, bez tytułu, 2012

1. Opis pozycji: olej / płótno, 100 x 140 cm
2. Cena wywoławcza: 1500
3. Cena końcowa: 4000

SKU: a422d3e70497 Kategoria: Product ID: 24679