Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki83. Jan Bonawentura Ostrowski, Dziewczyna z fletem, 2021 83. Jan Bonawentura Ostrowski, Dziewczyna z fletem, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 81×100 cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3800 SKU: 6611177fc2be Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24049