Strona głównaXIV Aukcja Sztuki82. Mariola Świgulska, Podwodna łąka, 2021 82. Mariola Świgulska, Podwodna łąka, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej / płótno, 80 x 120 cm 2. Cena wywoławcza: 900 3. Cena końcowa: 0 SKU: 3bfaef5de7cf Kategoria: XIV Aukcja Sztuki Product ID: 24677