Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki82. Leszek Żegalski, bez tytułu, 2020 82. Leszek Żegalski, bez tytułu, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno przyklejone na blasze bezkwasowej; rozmiar: 49,5×20,5cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3000 SKU: 867c6941f99d Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23376