82. Henryk Stażewski, “Relief”, lata 70. XX w.

Opis pozycji: obiekt, średnica 18 cm. Proweniencja dom aukcyjny Rempex 2002. Galeria Olimpus. Projekt dzieła prezentowany w Muzeum Sztuki w Łodzi.

Cena wylicytowana: 0

Cena wywoławcza: 18000
Estymacja: 28000 – 36000

SKU: 5eda1d219148 Kategoria: Product ID: 26594