Strona głównaWarsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki81. Katarzyna Szydłowska, Owoc granatu 81. Katarzyna Szydłowska, Owoc granatu Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100 x 70 cm 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 8500 SKU: 72a7b82e740e Kategoria: Warsaw Art Promotion VI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 24446