Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki81. Dariusz Grabuś ( ur. 1973, Gdynia ), ‘ OD CZASU DO CZASU ‘ 2022 81. Dariusz Grabuś ( ur. 1973, Gdynia ), ‘ OD CZASU DO CZASU ‘ 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl , płótno, 120×105 cm Sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 26000 3. Cena końcowa: 32000 SKU: f7fc2df9b09c Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25794