Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki80. Mirosław Rusinek, Sonya w Odessie II, 2012 r. 80. Mirosław Rusinek, Sonya w Odessie II, 2012 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 40 x 60 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno, 40 x 60 cm SKU: 29abeb63fe3a Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20592