Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki80. Mikołaj Sętowski, bez tytułu, 2020 80. Mikołaj Sętowski, bez tytułu, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 120x85cm 2. Cena wywoławcza: 7000 3. Cena końcowa: 12000 SKU: f3b000b5bb1e Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23372