Strona głównaVI Aukcja Sztuki80. Jolanta Olszewska, Podróż, 2018 80. Jolanta Olszewska, Podróż, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 50×70 cm 2. Cena wywoławcza: 500 3. Cena końcowa: 500 1} SKU: b41440775889 Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21391